Świat Zapachu

Perfumy dla Ciebie

Perfumy

Maison Francis Kurkdjian – perfumy, które stały się symbolem francuskiego know-how

Maison Francis Kurkdjian – perfumy, które stały się symbolem francuskiego know-how

Czy wiedzieliście o tym, że projektanci znanych perfum przy ich komponowaniu, kierują się chęcią oddania naszych emocji i uczuć? Przykładem tego rodzaju podejścia, może być Christian Dior, który tworząc kultowe i znane na całym świecie perfumy Miss Dior, chciał oddać to, czym może być dla nas i jest miłość.

Maison Francis Kurkdjian – zapach, który zmienił francuski styl życia. 

Firma Maison Francis Kurkdjian, powstała w 2009 roku, a założyli ją dwaj wybitni twórcy perfum,  Francis Kurkdjian i Mark Chaya. Efekty ich wzajemnej współpracy okazały się spektakularne, a złożona przez nich firma, odniosła sukces, który wpłynął na francuski styl życia i stał się symbolem francuskiego know-how.  

Jeżeli jesteś osobą, która lubi znać szczegóły i oprócz pięknego zapachu, interesują cię również drobne detale, które w decydujący sposób, wpływają na charakter i jakość perfum, to warto, abyś zapoznał się z ważnymi informacjami na temat perfum Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540. 

Co warto wiedzieć o perfumach Baccarat Rouge 540 i dlaczego są one, tak zniewalające? 

Orientalno-kwiatowe Baccarat Rouge 540, mogą być używane zarówno przez panie, jak i panów. Nuty głowy, stanowi w nich połączenie szafranu z jaśminem. Nuty serca, to drzewo bursztynowe i ambra, natomiast nutami bazowymi Baccarat Rouge 540, są żywica jodłowa oraz cedr. Na rynku sprzedaży, zapach ten pojawił się w 2015 roku i od razu udało mu się zdobyć serca mieszkańców Francji. 

Twórcy perfum, Francis Kurkdjian i Mark Chaya, mówią o nich, że można je nosić jako rodzaj zapachowej garderoby, która zawiera w sobie niezliczone aspekty emocji, jakie staramy się wyrazić w swoim życiu oraz przekazać  innym ludziom. Firma La Maison, pomimo tego, że zakorzeniona jest w swojej misji głęboko w tradycji luksusowej, francuskiej perfumerii, to stara się także, promować bardziej współczesną wizję sztuki tworzenia oraz noszenia perfum. Wybierają odlewki perfum Maison Francis Kurkdjian, możecie państwo liczyć na to, że oprócz wymienionych nut zapachowych, charakteryzować się one będą kodem opartym na głównych wartościach, jakie przyświecają ich twórcom, to jest: czystością, wyrafinowaniem, ponadczasowością oraz śmiałością nowoczesnej, odkrytej na nowo, klasyki.

Dlaczego odlewki perfum są rozwiązaniem, które się sprawdza i jest jednocześnie oszczędne? 

 

Odlewki są rozwiązaniem, które zdecydowanie wyróżnia się przystępną, atrakcyjną dla wielu klientów ceną. Cena ta, niekiedy każe się nam zastanowić, czy kupno drogich, markowych perfum znanych na całym świecie marek, na pewno się nam opłaci. Odlewki perfum, to również doskonała alternatywa dla bardzo drogich, oryginalnych flakonów z perfumami. Dzięki wynikającym z podanych faktów oszczędnością, możemy sobie pozwolić na zakup większej ilości perfum, niż założyliśmy na początku i cieszyć się nimi każdego dnia. Dla osób, które kochają piękne zapachy, niezwykle ważne jest,  aby się mogły one komponować zarówno z ich nastrojem, wyjątkową okazją, jaka przypada na dany dzień czy modnym strojem, w jaki zamierzają się ubrać.  

Udostępnij

O autorze