Świat Zapachu

Perfumy dla Ciebie

Perfumy

Co to są dekanty?

Popularną karafką są perfumy o objętości 5ml lub większej, wlane do specjalnego opakowania. Zazwyczaj pomiary odlewania wykonuje się za pomocą strzykawki lub pipety. Produkt umieszczono w szklanej butelce. To rozwiązanie jest wygodniejsze niż próbki, które zazwyczaj nie posiadają nebulizatora, w przeciwieństwie do naszych butelek. Dla wszystkich miłośników zapachów karafki są świetnym rozwiązaniem, ponieważ są tańsze od butelek i zajmują mniej miejsca, dzięki czemu zawsze możesz mieć je przy sobie.

Czy warto kupić odlewki perfum?

Odlewy to perfumy o mniejszej objętości. Wchodzą więc w grę, gdy klient chce najpierw trochę przetestować, weź zapachy i po prostu zdecyduj, czy to one powinny być z nim używane dłużej. Dzięki niewielkiej objętości klienci mogą dokładnie przetestować zapach i zobaczyć, jak się czuje. Naklejki zapachowe to świetne rozwiązanie dla kobiet, które lubią zmieniać zapach w zależności od rodzaju aktywności, pory roku czy nastroju. Dlatego kupowanie perfum w tradycyjny sposób może być zbyt drogie. Większość zapachów często pozostaje na próżności przez długi czas, co oznacza, że tracą intensywność zapachu.

Dzięki odlewom takie problemy nie istnieją. Klienci mogą wówczas zamówić więcej rodzajów zapachów po znacznie niższych kosztach. W tym przypadku aspekt finansowy jest bardzo ważny, ponieważ przy próbie klient wyda mniej pieniędzy. Nie tylko była to kwestia ilości, ale fakt, że zostały odlane, a nie sprzedawane w oryginalnym, firmowym szkle, od razu obniżył cenę. Małe partie oryginalnych zapachów są zdecydowanie tańsze niż te sklepowe. Wiele kobiet musi zdać sobie sprawę, że oryginalne zapachy nie są najtańszą przyjemnością. Zaletą odlewów jest to, że są znacznie lżejsze niż pełnowymiarowe. Z łatwością mieszczą się w torebce, dzięki czemu zawsze możesz je zabrać ze sobą.

Jak prawidłowo wybrać perfumy?

Jest kilka podstawowych zasad, które powinieneś znać wybierając odpowiedni zapach. Wybierając zapach najlepiej robić to po południu, przed zastosowaniem innych intensywnie pachnących produktów do makijażu, takich jak balsamy do ciała czy kremy do rąk. Nie powinieneś też pachnieć więcej niż 3-4 zapachy, podczas gdy nos możesz zneutralizować silnym aromatem ziaren kawy. Najlepiej kupić niewielką ilość perfum do przetestowania, ponieważ perfumy mają nuty górne, środkowe i bazowe, które pojawią się najpóźniej. Każda nuta jest wydawana w określonym czasie, dlatego dopiero po pewnym czasie zyskują głębię i wyrazistość. Nuta głowy jest najwcześniejsza i można ją wyczuć niemal natychmiast po aplikacji. Szum serca czujemy już po 30 minutach i może on trwać do 2 godzin. Ostatnią wartą uwagi jest nuta bazowa, która może pachnieć nawet godzinami, w zależności od jakości zapachu.

Gdzie kupić orginalne próbki perfum?

Próbki perfum spotykamy głównie w sklepach internetowych, gdzie możemy je zamówić w różnych formach w bardzo przystępnych cenach. Kalkomanie z perfumami to również darmowe prezenty dla produktów zakupionych w zwykłych drogeriach lub internetowych sklepach z perfumami. W ten sposób sprzedawca zachęca nas do wypróbowania innych męskich i damskich zapachów. Próbki dystrybuowane są również w ramach promocji nowych lub kultowych zapachów. Od czasu do czasu możemy je wygrać, biorąc udział w prostych konkursach lub podając Twoje dane osobowe w celach marketingowych. Próbki zapachowe z OdlanyPerfum.pl można nawet zamówić w zestawie np. jako prezent dla ukochanej osoby.

Dlaczego warto wybrać odlewki perfum?

Chyba nie ma kobiety, która nie chciałaby przyjmować gratisów – zwłaszcza w postaci próbek kosmetyków. Dzięki swoim małym i kompaktowym rozmiarom można je nosić w torebce lub kieszeni, a wszystko dlatego, że nie zajmują dużo miejsca. Zawsze możesz mieć je w magazynie i używać, kiedy ich potrzebujesz. Mało tego – próbki perfum świetnie sprawdzają się w podróży, ponieważ nie musimy nosić ze sobą całej butelki. Próbki zapachów przy standardowym użytkowaniu wytrzymują około tygodnia, więc jest to dobre rozwiązanie, niezależnie od tego, czy to krótkie wakacje, czy testowanie nowego zapachu, podczas którego możemy wyrobić sobie o nim opinię.

Udostępnij

O autorze